Skip links

Hakkımızda

1980’li yıllarda; alüminyum, demir ve diğer değerli metallerin geri dönüşümüyle temelini attığımız ve daha sonrasında Alüminyum külçe üretimiyle hız kazandırdığımız firmamız, geçmişinden bugüne müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tüm özverisiyle kurumsal hayatını güçlendirerek sürdürmüştür. Bugün başta alüminyum yassı mamuller, alaşımlı alüminyum ve alüminyum profil malzemeleri alanında verdiği hizmetle Türkiye deki en yüksek stoklu ve donanımlı servis merkezlerinden biri olma özelliğini de korumaktadır.

Alsan Alüminyum, 35 yıllık geçmişinde elde ettiği bilgi birikimi ile hizmet vermiş olduğu Otomotiv grubundaki iç ve dış trim ürünlerinin yanı sıra, güvenlik parçaları, karoseri parçaları, Endüstriyel grupta ise alaşımlı ve alaşımsız ekstrüzyon ürünleri ile her kondisyon ve kalınlıkta levhalar, plakalar, yapı grubunda cephe, doğrama ve sürme serileri ve Enerji grubunda ise; solar sektörünün ihtiyaç duyduğu alüminyum profiller ve montaj elemanlarını tedarik etmektedir. Özellikle yassı mamullerde alüminyum levha ve alüminyum rulo tedariğini müşterinin talepleri doğrultusunda son kullanıma hazır şekilde hızlı ve eksiksiz yerine getirmektedir.

ÖZEL ÇÖZÜMLER

Firmamız sektördeki gücünü öncelikle tecrübeli kadrosundan, uzun yıllardır sahip olduğu sabit personelinin bilgi birikiminden ve eğitimli yönetim kadrosundan almaktadır. Alsan Alüminyum, herhangi bir alüminyum servis merkezi olmaktansa, çözümü güç taleplerin üstesinden gelen komplike bir tesis olmayı amaç edinmiştir. Bunları yaparken müşterimize sipariş anından teslim anına kadar kusursuz hizmet etmeyi görev bilmiştir.